Wykaz Kadry Pedagogicznej w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Topólce
lp. |
imię i nazwisko nauczyciela |
nauczany przedmiot/prowadzone zajęcia |
1. |
mgr Grzegorz Pierucki - Dyrektor Szkoły |
- historia |
2. |
mgr Elżbieta Budzyńska – Zastępca Dyrektora Szkoły |
- informatyka - zajęcia rewalidacyjne |
3. |
mgr Elżbieta Pesta- Wojtysiak |
- pedagog szkolny (pomoc psychologiczno-pedagogiczna) - zajęcia rewalidacyjne - doradztwo zawodowe |
4. |
lic. Anna Głowacka |
- wychowanie przedszkolne w Punkcie Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej – Gr. 3 (dzieci pięcioletnie) |
5. |
mgr Katarzyna Wujkiewicz
|
- wychowanie przedszkolne w Punkcie Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej – Gr. 1 (dzieci trzyletnie) |
6. |
mgr Anna Dykon |
- wychowanie przedszkolne w Punkcie Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej – Gr. 2 (dzieci czteroletnie) |
7. |
mgr Marlena Smolarek |
- wychowanie przedszkolne w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej – Gr. Oa |
8. |
mgr Marzanna Danielewicz |
- wychowanie przedszkolne w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej – Gr. Ob |
9. |
mgr Marianna Zielińska |
- edukacja wczesnoszkolna – kl. IIIa |
10. |
mgr Renata Muraczewska |
- edukacja wczesnoszkolna – kl. IIIb |
11. |
mgr Barbara Kordylak - |
- edukacja wczesnoszkolna – kl. Ib - zajęcia rozwijające |
12. |
lic. Aleksandra Kolad - |
- edukacja wczesnoszkolna – kl. Ia - zajęcia rozwijające |
13. |
mgr Mariola Linert |
- edukacja wczesnoszkolna – kl. IIb - zajęcia rozwijające - zajęcia rewalidacyjne |
14. |
mgr Emilia Kacprzak |
- nauczyciel wspomagający w kl. Va |
15. |
mgr Mirosława Nieznańska |
- edukacja wczesnoszkolna - kl. IIa - zajęcia rozwijające |
16. |
mgr Katarzyna Smól |
- język angielski - zajęcia rozwijające zainteresowania w zakresie języka angielskiego w kl. VIIIb - zaj. z wychowawcą w klasie VIIc |
17. |
mgr Maria Danielewska |
- język angielski - zajęcia rozwijające zainteresowania w zakresie języka angielskiego w kl. VIIIa - zaj. z wychowawcą w klasie VIIa |
18. | mgr Anna Jaskólska |
- język angielski w edukacji wczesnoszkolnej i wychowaniu przedszkolnym w Szkole (Oa i Ob) i w Punkcie Przedszkolnym (gr. 1-3) - wychowanie przedszkolne w Punkcie Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej |
19. |
mgr Paulina Kontowicz |
- język niemiecki |
20. |
mgr Anna Michalak |
- język polski - zaj. rozwijające zainteresowania polonistyczne w kl. VIab - zaj. indywidualne - zajęcia z wychowawcą w kl. VIIIb |
21. |
mgr Renata Pierucka |
- język polski - zajęcia rozwijające zainteresowania polonistyczne w kl. Vabc - zajęcia rewalidacyjne |
22. |
mgr Beata Jankowska |
- język polski - zajęcia rozwijające zainteresowania polonistyczne w kl. VIIIa - zajęcia z wychowawcą w kl. VIIIa |
23. |
mgr Elżbieta Dziakiewicz |
- nauczyciel wspomagający w kl. IIb |
24. |
mgr Maria Olszewska |
- matematyka - zajęcia indywidualne - zajęcia rewalidacyjne - zajęcia z wychowawcą w kl. IVa |
25. |
mgr Katarzyna Drzewiecka |
- matematyka - biologia - zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne w kl. VIab - zajęcia rewalidacyjne - zajęcia indywidualne |
26. | mgr Barbara Kosińska |
- matematyka - zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne w kl. Va (+ Vbc) - zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne w kl. VIIIa (+ VIIIb) - zajęcia rewalidacyjne - zajęcia indywidualne |
27. |
mgr Małgorzata Jaskulska |
- matematyka - informatyka - zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne w kl. Vb (+ Vac) - zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne w kl. VIIIb (+ VIIIa) - zajęcia z wychowawcą w kl. VIIb |
28. |
mgr Joanna Rzepecka |
- nauczyciel fizyki |
29. |
mgr Sylwia Kręcicka – Derela |
- nauczyciel wspomagający w gr. Ob; historia w kl. Va |
30. |
mgr Agnieszka Kordylak |
- historia - wiedza o społeczeństwie - wych. do życia w rodzinie - zaj. rewalidacyjne - zajęcia z wychowawcą w kl. Vb |
31. |
mgr Maria Gołębiewska |
- geografia |
32. |
mgr Ewa Lorenc |
- chemia - zaj. indywidualne |
33. |
mgr Magdalena Kurzawa |
- biologia - przyroda - edukacja dla bezpieczeństwa - zajęcia indywidualne - zajęcia rewalidacyjne - zaj. rewalidacyjno - wychowawcze - zajęcia z wychowawcą w kl. VI |
34. |
mgr Agnieszka Mańkowska |
- technika - zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze |
35. |
mgr Robert Siwiński |
- wychowanie fizyczne |
36. |
mgr Paweł Rogowski |
- wychowanie fizyczne |
37. |
mgr Eliza Ospalska – Grudzień |
- plastyka - muzyka - zajęcia rewalidacyjne - zajęcia z wychowawcą w kl. IVa |
38. |
mgr Grażyna Błaszczyk |
- religia - zajęcia rewalidacyjne - zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze |
39. |
mgr Jolanta Grabowska |
- religia - zajęcia rewalidacyjne - wczesne wspomaganie dzieci - zajęcia logopedyczne w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej |
40. |
mgr Aneta Tejman |
- religia - zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze |
41. |
mgr Anna Orłowska |
- wychowawca - bibliotekarz - zajęcia rewalidacyjne |
42. |
mgr Lidia Wąsikowska |
- wychowawca w świetlicy szkolnej |
43. |
mgr Barbara Przybysz |
- wychowawca w świetlicy szkolnej |